Ekonomia społeczna 2020. Przedsiębiorczość społeczna wobec wyzwań XXI wieku

Kategoria: Aktualności Dodane: 30.12.2019

ROPS w Krakowie -  jako partner wydarzenia - serdecznie zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej: EKONOMIA SPOŁECZNA 2020. Przedsiębiorczość społeczna wobec wyzwań XXI wieku – doświadczenia polskie i międzynarodowe, która odbędzie się w dn. 28 maja 2020 r. w siedzibie Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie.

Zapraszamy praktyków, przedsiębiorców społecznych, przedstawicieli środowisk lokalnych, wszystkich zainteresowanych ekonomią społeczną, przedsiębiorczością społeczną, innowacjami społecznymi.

Jest to kolejna edycja konferencji organizowanych corocznie przez Katedrę Ekonomii i Polityki Gospodarczej Instytutu Prawa, Administracji i Ekonomii UP we współpracy z krajowymi i zagranicznymi instytucjami naukowymi. W 2020 r. partnerami konferencji są: Glasgow Caledonian University i Yunus Centre for Social Business and Health z Wielkiej Brytanii, Wydział Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej oraz Katedra Ekonomii Ekologicznej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie: ipaie.up.krakow.pl/social-economy-2020-conference/

______________________________________________________________________________________________________________


Termin: 28 maj 2020, godz. 9.15 - 18.00
Miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, ul. Podchorążych 2, Kraków
Audytorium im. prof. W. Danka

_______________________________________________________________________________________________


Zgłoszenia: do 2 lutego 2020 - za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie: ipaie.up.krakow.pl/social-economy-2020-conference/ (zakładka Registration)

 

 

Udostępnij stronę