X Tydzień Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach

Kategoria: Aktualności Dodane: 29.10.2019

W dniach 18-25 listopada 2019 r. odbędzie się X, jubileuszowa edycja Tygodnia Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach organizowana jak zawsze w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. To różnorodne wydarzenia skierowane do studentów uczelni wyższych z Małopolski, m.in. warsztaty, seminaria, wizyty studyjne, debaty, pokazy filmów, spacery, gry edukacyjne mające miejsce także poza granicami Krakowa, które pokazują studentom czym jest ekonomia społeczna, nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce i wiele innych interesujących spotkań. W tym roku zaprosiliśmy znane i poważane osobistości, m.in. Andrzeja Blikle i Jaśka Melę.

Patronat nad TES objęły media studenckie - Radio UJOT FM, Students Scribit - Pismo Samorządu Studentów UP w Krakowie oraz Radio Spektrum Uniwersytetu Pedagogicznego. TVP 3 Kraków objął patronatem medialnym spotkanie z Jaśkiem Melą - znanym podróżnikiem i społecznikiem. Przy organizacji Tygodnia współpracują z nami koła naukowe: Koło Naukowe Pedagogów Resocjalizacyjnych działające na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także Koło Naukowe Animatorów Społeczności Lokalnej oraz Koło Naukowe Wolontariatu działające na Uniwersytecie Pedagogicznym.

 

DO POBRANIA:
Program X Tygodnia Ekonomii SpołecznejBieżące informacje o tym wydarzeniu znajdują się na naszym profilu fb: Małopolska Ekonomia Społeczna.

Udostępnij stronę