Wizyta studyjna dla CIS, KIS i JST

Kategoria: Aktualności Dodane: 18.02.2019

Małopolski Ośrodek Koordynacji Ekonomii Społecznej zaprasza przedstawicieli małopolskich CIS i KIS
oraz samorządów do udziału w wizycie studyjnej w Gminie Kozy w woj. śląskim.

Termin spotkania: 14 marca 2019 r.

Naszym celem będzie Spółdzielnia Socjalna "Kino Marzenie", założona przez Gminę Kozy oraz Fundację "Dobry Dom", która w ścisłej współpracy z lokalnym samorządem prowadzi szeroko zakrojoną aktywność na rzecz reintegracji zawodowej osób w trudnej sytuacji na rynku pracy, tworząc kompleksowy system wsparcia. Przy Spółdzielni działają centrum i klub integracji społecznej, o których będą mówić nam ich twórcy i które również odwiedzimy.

Będziemy dyskutować na temat optymalnych warunków dla rozwoju współpracy międzysektorowej na rzecz reintegracji zawodowej beneficjentów podmiotów zatrudnienia socjalnego, bazując na studium przypadku Gminy Kozy.

Do udziału w spotkaniu zachęcamy organizacje i samorządy prowadzące podmioty zatrudnienia socjalnego lub też planujące powołanie CIS czy KIS.

_____________________________________________________________

ROPS w Krakowie zapewnia transport na trasie Kraków - Gmina Kozy - Kraków oraz poczęstunek na miejscu wydarzenia.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na charakter wydarzenia liczba miejsc dla uczestników wizyty jest ograniczona, podczas rejestracji brana będzie pod uwagę kolejność zgłoszeń.

Rekrutację prowadzimy do piątku, 8 marca.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do udziału w wizycie (1 osoba z danej organizacji) na adres e-mail: amierzwa(at)rops.krakow.pl.

(wraz z informacją na temat preferencji żywieniowych (dieta wegetariańska) oraz czy będą Państwo korzystać z transportu oferowanego przez organizatora. 

Udział większej liczby osób z jednego podmiotu będzie możliwy w miarę wolnych miejsc.

_____________________________________________________________

PROGRAM WIZYTY STUDYJNEJ

Udostępnij stronę