Małopolski Lider PS – wydłużamy termin naboru aplikacji konkursowych!

Kategoria: MLPS, Aktualności Dodane: 7.05.2018

Jest jeszcze szansa na złożenie aplikacji bądź rekomendacji w Konkursie Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2018! Na zgłoszenia czekamy do najbliższego piątku (11 maja)!

 

W tym roku Konkurs zdobył szczególny - ogólnoeuropejski wymiar za sprawą zakwalifikowania go  przez  Komisję Europejską do pilotażu pn. „Europejskie Regiony Ekonomii Społecznej 2018”. Województwo Małopolskie, jako jeden z 30 regionów Unii Europejskiej, zostało włączone do tej inicjatywy.

W związku z tym, jeszcze mocniej zachęcamy do rozważenia możliwości zgłoszenia się do Konkursu bądź  zarekomendowania samorządu bądź biznesu, z którym na co dzień Państwo współpracują, a także do przekazania tej informacji wszystkim, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani udziałem w Konkursie.

Zwycięzca Konkursu otrzymuje nagrodę finansową oraz prawo posługiwania się tytułem i logo konkursu Małopolskiego Lidera Przedsiębiorczości Społecznej. Organizatorzy przewidzieli też wyróżnienia oraz nagrody  dla podmiotów rekomendujących JST i biznes. Pula nagród w Konkursie to ponad 15.000 zł!

Szczegółowe informacje i dokumenty do pobrania znajdują się na stronie http://www.es.malopolska.pl/aktualnosci/article/zostan-malopolskim-lid-1/

Udostępnij stronę