Lista aktualności

14.02.2017
Model franczyzy społecznej – stołówka szkolna prowadzona przez spółdzielnię socjalną.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z modelowym rozwiązaniem w zakresie założenia i prowadzenia stołówek szkolnych przez spółdzielnię socjalną powołaną przez Gminę i NGO.

Kategoria: Aktualności więcej...
13.01.2017
Seminaria informacyjne w ramach projektu Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych

Czy są w Twoim otoczeniu osoby starsze lub niepełnosprawne? Masz pomysł jak pomóc aby osoby te zyskały samodzielność? Co zrobić żeby mogły pozostać w swoim dotychczasowym miejscu zamieszkania korzystając jednocześnie z pomocy i...

Kategoria: Aktualności więcej...
10.01.2017
Subregion Tarnowski - zaproszenie na wizytę studyjną

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego ogłasza rekrutację na bezpłatną wizytę studyjną w ramach realizowanego projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Tarnowski”.

Kategoria: Wydarzenia, Aktualności więcej...
10.01.2017
Aktywne Formy Przeciwdziałania Wykluczeniu Społecznemu – nowy wymiar 2020

Przypominamy, że do 15 lutego 2017 r. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej prowadzi nabór wniosków w ramach Programu " Aktywne Formy Przeciwdziałania Wykluczeniu Społecznemu – nowy wymiar 2020”.

Kategoria: Aktualności więcej...
5.01.2017
„Wszystko o lokalach gminnych” - Biuro MOWIS zaprasza NGOs do „Centrum Obywatelskiego”

W jaki sposób można ubiegać się o najem lokalu drogą bezprzetargową? Jak gospodarować takim lokalem? Jakie warunki należy spełnić biorąc udział w aukcji/przetargu? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą przedstawiciele Zarządu...

Kategoria: Aktualności więcej...